12. týždeň v Cezročnom období

Bohoslužby v Budmericiach, Jablonci a Štefanovej

po  20. jún
ut  21. jún
st  22. jún 14:00 Štefanová Za † Marián Fukna
št  23. jún
pi  24. jún 18:00 Budmerice Za † Ladislava Zajaca, 25 výročie smrti
so  25. jún 8:00 Budmerice Za zdravie a Božiu pomoc a uzdravenie pre rodinu Švrčkovú
15:00 Štefanová Za novomanželov Slovíkových
16:00 Budmerice Sobáš Ján Ďurech a Andreja Nemlahová
ne  26. jún 7:30 Budmerice Za farníkov
  9:00 Jablonec Za poďakovanie za zdravie a Božiu pomoc z príležitosti dožitých 90. rokov
  9:30 Štefanová Za farníkov
  10:30 Budmerice Za † Helenu a Libora Haršaníoví

Sobášna svätá omša na Štefanovej je s nedeľnou platnosťou. Na budúcu nedeľu bude o 10:30 detská sv. omša.

Liturgický kalendár

20.VI. pondelok Bl Margita Ebnerová, panna
21.VI. utorok Sv.Alojz Gonzága, rehoľník – Sp
22.VI. streda Sv.Ján Fišer, biskup a Tomáš Morus, mučeníci ĽSp
23.VI. štvrtok Sv.Jozef Cafasso, kňaz
24.VI. piatok Narodenie Sv.Jána Krstiteľa – Slávnosť
25.VI. sobota Sv.Maxim, biskup, Sv. Viliam, opát

Ohlášky

Dňa 25.6.2016 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Ján Ďurech z farnosti Budmerice a Andreja Nemlahová z farnosti Budmerice. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 9.7.2016 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Erik Trubač z farnosti Častá a Miriam Jančovičová z farnosti sv. Urbana Nitra – Zobor. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Zastupovanie

Od 20.6. do 23.6. t.r. (od pondelka do štvrtku) ma zastupuje dp. Ján Záhradník z Vištuku

Zbierka

Na budúcu nedeľu bude „Zbierka na dobročinné diela Svätého Otca“

Hľadanie životného partnera:

Katolícka zoznamovacia služba katRande pozýva slobodných katolíkov na duchovnú obnovu s názvom „Hľadanie životného partnera s Božou pomocou“. Uskutoční sa v Marianke v dňoch 17. až 19. júna 2016. Bližšie informácie sú dostupné na stránke katRande.org.

Deň otvorených dverí

Mladí ľudia, ktorí vo svojom živote prešli bolestnou skúsenosťou závislosti a dnes žijú v komunite Cenacolo, srdečne pozývajú na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční v sobotu 25. júna 2016 v ich dome na Včelárskej paseke v Kráľovej pri Senci. Svätú omšu bude ako hosť celebrovať apoštolský nuncius na Slovensku Mons. Mario Giordana.

, , , ,