DEVIATA NEDEĽA CEZ ROK

po  5. jún 8:00 Budmerice
17:00 Štefanová Za † Vladimíra (nedožitých 60 rokov)
ut  6. jún 18:00 Budmerice Za † Jozefa a Uršuľu Petrakovičoví a † deti
st  7. jún 15:00 Jablonec Za † Máriu Kucmanovú (pohrebná)
18:00 Štefanová Za † Michala Fuknu
št  8. jún 18:00 Budmerice Za † Jozefínu a Rudolfa Vanekoví a r.o.s.
pi  9. jún 18:00 Budmerice Za † Máriu Cimermanovú, ročná
so  10. jún 8:00 Budmerice Za † Jaroslava Junasa a zaťa Petra Čmaradu
ne  11. jún 7:30 Budmerice Za farníkov
9:00 Jablonec Za † rodičov Novosedlíkoví a Samoví
9:30 Štefanová Za † rodičov, brata a švagrov
10:30 Budmerice Za † Igora Valentoviča

Liturgický kalendár

5.VI. pondelok Sv. Bonifác, biskup a mučeník – Sp

6.VI. utorok Sv. Norbert, biskup

7.VI. streda Sv. Róbert, rehoľník

8.VI. štvrtok Náš Pán Ježiš Kristus, Najvyšší a večný kňaz Sviatok

9.VI. piatok Sv. Efrém

10.6. t.r. v sobotu hneď po sv. omši prosíme tieto rodiny na ul. Červenej armády: Nemcová, Schmidtová, Kulifajová, Císarová, Švingálová, 2x Baxová, Ochabová, Haberlová a Šumská. Porosil by som skupinu, ktorá bude upratovať v tomto týždni, pokiaľ sa to nevyrieši inak, aby sa postarali aj o kvetinovú výzdobu. Postačuje, aby bol kvetinová výzdoba pri obetnom stole a pri bohostánku. Ďakujeme.

Veriaca z Budmeríc obetovala pre potreby farnosti 50,- Eur P. Boh zaplať

Katechéza pre dospelých

V utorok o 19:00 hod. bude katechéza pre dospelých

Púť do Marianky

Trojičná púť do Marianky (jarná púť), vyvrcholí slávnostnou svätou omšou v nedeľu 11.júna 2017 o 11.00 hod.

Sviatosť zmierenia:

Na Štefanovej možno pristúpiť ku sviatosti zmierenia každú stredu pred sv. omšou a aj po skončení sv. omše okolo 18:45, keďže mnohí dlhšie pracujú a môže to byť pre nich vhodnejší čas.

Titus Zeman

Pre bližšie spoznanie budúceho blahoslaveného Titusa Zemana odporúčame cyklus štyroch prednášok, v nedeľu 11. júna popoludní v čase od 15.00 do 18.00 v Saleziánskom stredisku Mamateyova – Petržalka (Mamateyova 4). Témy pripravili generálny postulátor saleziánov don Pierluigi Cameroni a prof. Lodovica Zanet, autorka Pozícia o mučeníctve Titusa Zemana. Prednášky budú v taliančine, so simultánnym prekladom do slovenčiny. Viac o podujatí na webe tituszeman.sk/prednášky . (Podujatie je grátis, ale pre zabezpečenie slúchadiel na preklad sa treba zaregistrovať.)

, , , ,