25. týždeň cez rok

po  21. sep 8:00Budmerice
ut  22. sep 18:00BudmericeZa + Annu a Františka Vydru, syna Stanislava a r.o.s.
st  23. sep 18:00JablonecZa + Mariana Križana, ročná
št  24. sep 18:00BudmericeZa + Mateja Krchnáka, 20. výr.
pi  25. sep 18:00BudmericeZa + Františka Šaláta
so  26. sep 8:00BudmericeZa + Antóniu a Jozefa Chobotoví, syna Stanislava a Jozefa a r.o.s.
ne  27. sep 7:30BudmericeZa farníkov
ne  27. sep 9:00JablonecZa Božie požehnanie pre žiakov, študentov, rodičov, pedagógov a za Božie požehnanie pre nový školský rok 2020/2021
ne  27. sep 10:30BudmericeZa + Jozefa Hlavatého

Pondelok: sv. Matúša, apoštola a evanjelistu Sviatok
Utorok: Féria
Streda: sv. Pia z Pietrelciny, kňaza Spomienka
Štvrtok: Féria
Sobota: Panny Márie v sobotu Ľ.spomienka
Nedeľa: 26. nedeľa cez rok

v sobotu 26.9. t.r. o 8:30 hod. prosíme tieto rodiny na ul. Červenej armády: Tomašovičová, Císarová, Jakubčíková, Baxová, Krajčovičová, Chobotová, Nemcová, Sobolíková, Schmidtová, Kulifajová, Císarová, Baxová, Baxová, Vykydalová a Ochabová P. Boh zaplať

Mladomanželia obetovali pre potreby farnosti 100,- Eur P. Boh zaplať

Po sv. omšiach je si možné Budmericiach prihlásiť na úmysel sv. omše

V stredu po sv. omši možno si v Jablonci prihlásiť na sv. omšu

V tomto týždni po sv. omšiach je možné si v sakristii vyzdvihnúť prihlášku na prijatie sv. birmovania. Prihlášky si vyzdvihne osobne záujemca o sv. birmovania. Prihlášku treba priniesť do 27.09.2020. V prihláške netreba zatiaľ vypĺňať potvrdenie o prijatí sviatosti krstu u budúceho birmovanca ako ostatné sviatosti u birmovného rodiča. Prosím nezabudnúť uviesť mailovú adresu na budúceho birmovanca, rodičov, prípadne krstných rodičov.