3. týždeň v Cezročnom období

po  25. jan BudmericeZa + Jozefa StojkovičaSv. omša neverejná
ut  26. jan BudmericeZa + rodinu NoskovičovúSv. omša neverejná
st  27. jan JablonecZa + Jozefa a Teréziu LukovičovíSv. omša neverejná
št  28. jan BudmericeZa + Annu Oscitú, výročnáSv. omša neverejná
pi  29. jan JablonecZa + Katarínu VachunovúSv. omša neverejná
so  30. jan BudmericeZa + Vincenta GašparovičaSv. omša neverejná
ne  31. jan BudmericeZa farníkovSv. omša neverejná

Liturgický kalendár:
Pondelok: Obrátenie sv. Pavla, apoštola Sviatok
Utorok: sv. Timoteja a Títa, biskupov Spomienka
Streda: sv. Angely Merici, panny Ľ.spomienka
Štvrtok: sv. Tomáša Akvinského, kňaza a učiteľa Cirkvi Spomienka
Piatok: Féria
Sobota: Panny Márie v sobotu Féria
Nedeľa: Štvrtá nedeľa

Na základe Uznesenia vlády Slovenskej republiky č. 808 z 31. decembra 2020, ktoré obmedzuje slobodu pobytu a pohybu zákazom vychádzania a na základe Vyhlášky 77 Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, nadobúdajúcej účinnosť 1. januára 2021, budú vo všetkých slovenských diecézach a eparchiách od 1. januára až do 08. februára 2021 pozastavené verejné slávenia bohoslužieb.

Milodary:veriaci obetovali pre potreby farnosti 105,- P. Boh zaplať

Ďakujeme všetkým, ktorí aj v tejto situácií pamätajú na milodar na udržovanie našej farnosti. Svoj milodar môžete poslať bankovým prevodom na číslo účtu farnosti: SK64 0900 0000 0051 3968 7508 . Variabilný symbol pre Budmerice je 3838 a variabilný symbol pre Jablonec: 2222