4. týždeň v Cezročnom období

po  1. feb BudmericeZa + Milana Kulifaja, výročná
ut  2. feb JablonecZa + Helenu Martinákovú
st  3. feb BudmericeZa + Karola Štepku a syna Štefana
št  4. feb JablonecZa + Annu a Gerváca Polakovičoví, r.o.s. a dcéru Ivetu
pi  5. feb JablonecZa + Miroslava Krasňanského a rodičov Jozefa a Jozefínu Sinákoví a syna Jána
so  6. feb BudmericeZa + Margitu
ne  7. feb BudmericeZa farníkov

Liturgický kalendár:
Pondelok: Féria
Utorok: Obetovanie Pána Sviatok
Streda: sv. Blažeja, biskupa a mučeníka Ľ.spomienka
Štvrtok: Féria
Piatok: sv. Agáty, panny a mučenice. Prvý piatok v mesiaci Spomienka
Sobota: sv. Pavla Mikiho a spoločníkov Spomienka
Nedeľa: Piata nedeľa

Na základe Uznesenia vlády Slovenskej republiky, ktoré obmedzuje slobodu pobytu a pohybu zákazom vychádzania a na základe Vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, , budú vo všetkých slovenských diecézach a eparchiách do 08. februára 2021 pozastavené verejné slávenia bohoslužieb.

Milodary:veriaci obetovali pre potreby farnosti 200,- P. Boh zaplať

Ďakujeme všetkým, ktorí aj v tejto situácií pamätajú na milodar na udržovanie našej farnosti. Svoj milodar môžete poslať bankovým prevodom na číslo účtu farnosti: SK64 0900 0000 0051 3968 7508 . Variabilný symbol pre Budmerice je 3838 a variabilný symbol pre Jablonec: 2222