10. týždeň cezročné obdobie

ut  8. jún 18:00BudmericeZa + Jozefa a Jolku Rajkovičoví
st  9. jún 8:00BudmericeZa + Miroslava Bejdáka
št  10. jún 18:00BudmericeZa + Irenu a Františka, synov Vladimíra a Františka
pi  11. jún 18:00JablonecZa + Juraja a Annu Šudiakoví
pi  11. jún 19:00BudmericeNa úmysel ordinára
so  12. jún 8:00BudmericeZa + Karola a Ľudmilu Olšoví a r.o.s.
ne  13. jún 7:30BudmericeZa + Serafínu Študencoví a syna Štefana
ne  13. jún 9:00JablonecZa + Igora Križana
ne  13. jún 10:30BudmericeZa farníkov

Liturgický kalendár:
Pondelok: Féria
Utorok: Féria
Streda: sv. Efréma, diakona a učiteľa Cirkvi Ľ.spomienka
Štvrtok: Féria
Piatok: Najsvätejšieho srdca Ježišovho Slávnosť
Sobota: Nepoškvrneného srdca Preblahoslavenej Panny Márie Spomienka
Nedeľa: Jedenásta nedeľa v cezročnom období

Upratovanie: v sobotu 12.06., t.r. o 8:30 hod. prosíme tieto rodiny ul. Jána Rašu: Drefková, Baxová, Dubovská, Zamkovská, Lehnertová, Morongová, Tibenská, Šramková, Sobolová a Matejíková. P. Boh zaplať

Veriaci z Jablonca obetoval na opravu kostola 200,- Eur. P. Boh zaplať

Ohlášky: Dňa 19.júna 2021 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Ing. Marek Polakovič z farnosti Modra a Mgr. Simona Pešková z farnosti Budmerice Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Povzbudzujeme tých, ktorí sa v rámci sčítania obyvateľov nestihli elektronicky sčítať, aby tak urobili s pomocou asistentov, a nezabudli pritom uviesť svoje vierovyznanie. Asistované sčítanie prebieha do 13. júna, a to dvoma spôsobmi: Možno prísť osobne na miesto zriadené obecným/mestským úradom, a tam sa sčítať (čo je najlepšie). Alebo možno zavolať na obecný/mestský úrad a požiadať, aby k vám prišiel mobilný asistent. V takom prípade, samozrejme, treba dať POZOR NA PODVODNÍKOV: ak ste nikoho nevolali, nikto k vám nemá čo chodiť! Ak ste zavolali, musí sa preukázať preukazom asistenta! Služba je úplne bezplatná a vôbec nič sa pri nej nepodpisuje. Samozrejme, vyplnenie údajov sčítania je užitočné pre našu obec/naše mesto, i pre našu Cirkev. Nezabudnite sa preto do 13. júna sčítať, ak ste tak ešte neurobili. Ďakujeme!