Druhá adventná nedeľa

ut  7. dec sv.omša neverejnáBudmericeZa zdravie pre vnuka Tomáša
st  8. dec sv.omša neverejnáJablonecZa + Štefana Bachratý, 20. výr. a jeho + rodičov
št  9. dec sv.omša neverejnáJablonecZa + Irenu Šaturovú, pohrebná
pi  10. dec 17:00BudmericeZa + Karola a Ľudmilu Olšoví a syna Ladislava a r.o.s.
so  11. dec 8:00BudmericeZa zdravie a Božiu pomoc pre nášho duchovného otca
ne  12. dec 7:30BudmericeZa farníkov
ne  12. dec 9:00JablonecNa úmysel ordinára
ne  12. dec 10:30BudmericeNa úmysel ordinára

Pondelok: sv. Mikuláša, biskupa Ľ.spomienka
Utorok: sv. Ambróza, biskupa a učiteľa Cirkvi Spomienka
Streda: Nepoškvrnené počatie preblahoslavenej Panny Márie Slávnosť
Štvrtok: Féria
Piatok: Preblahoslavenej Panny Márie Loretánskej Ľ.spomienka
Sobota: Féria
Nedeľa: Tretia adventná nedeľa

Sväté omše s účasťou veriacich sú povolené iba pre (OP) (čo znamená „očkovaní a prekonali covid-19 v ostatných 180 dňoch“)
a) do chrámov, ktorých plocha presahuje 750 m2, môže prísť na bohoslužbu aj väčší počet osôb než 30, avšak pri zachovaní pravidla 1 osoba na 25 m2.
b) pre chrámy s plochou menšou ako 750 m2 platí počtový limit 30 osôb v režime OP na bohoslužbu.
c) pre účastníkov bohoslužieb je povinný platný covid pass.

Bohoslužby Budmerice:Pre Budmerice je to 33 osôb. Kto sa nedostane na sv. omšu môže pristúpiť k sv. prijímaniu pred sv. omšou alebo po sv. omši. Po sv. omšiach aj k sv. spovedi okrem nedelnej sv. omše o 7:30 hod. Sv. prijímanie sa bude rozdávať pri bočných dverách pri oltári. Do kostola nevstupujte. Pre ostatných je povolená len individuálna pastoračná činnosť (od 5:00 do 20:00)

Bohoslužby v Jablonci: Pre Jablonec je to max 30 osôb. Kto sa nedostane na sv. omšu môže pristúpiť k sv. prijímaniu pred sv. omšou alebo po sv. omši. Po sv. omšiach aj k sv. spovedi okrem nedelnej sv. omše. Sv. prijímanie sa bude rozdávať pri vstupe do kostola. Do kostola nevstupujte. Pre ostatných je povolená len individuálna pastoračná činnosť (od 5:00 do 20:00)

V nedeľu v Budmericiach sv. omše o 7:30 hod. 10:30 hod.

V nedeľu v Jablonci sv. omša o 9:00 hod.

Sv. spoveď a sv. prijímanie polhodinu po sv. omši. Ak bude potrebné aj dlhšie. Prípadne po dohode tel. 0918 650 744.