Tretia adventná nedeľa

ut  14. dec 17:00BudmericeZa + Adrianu Krajčovičovú
st  15. dec
št  16. dec 17:00JablonecZa + rodinu Špajdloví a Štibráni
pi  17. dec 17:00BudmericeZa + Otília Kuglerová
so  18. dec 8:00BudmericeZa + Ladislava Oškeru, ml.
ne  19. dec 7:30BudmericeZa + rodičov Karola a Máriu Chynoradských a + syna Stanislava
ne  19. dec 9:00JablonecZa farníkov
ne  19. dec 10:30BudmericeZa + Etelu a Venatiusa Oscitých a syna Jána

Liturgický kalendár:
Pondelok: sv. Lucie, panny a mučenice Spomienka
Utorok: sv. Jána od Kríža, kňaza a učiteľa Cirkvi Spomienka
Streda: Féria
Štvrtok: Féria
Piatok: Féria
Sobota: Féria
Nedeľa: Štvrtá adventná nedeľa

sväté omše s účasťou veriacich sú povolené iba pre (OP) (čo znamená „očkovaní a prekonali covid-19 v ostatných 180 dňoch“)
a) do chrámov, ktorých plocha presahuje 750 m2, môže prísť na bohoslužbu aj väčší počet osôb než 30, avšak pri zachovaní pravidla 1 osoba na 25 m2.
b) pre chrámy s plochou menšou ako 750 m2 platí počtový limit 30 osôb v režime OP na bohoslužbu.
c) pre účastníkov bohoslužieb je povinný platný covid pass. „

Bohoslužby Budmerice: Pre Budmerice je to 33 osôb. Kto sa nedostane na sv. omšu môže pristúpiť k sv. prijímaniu pred sv. omšou alebo po sv. omši. Po sv. omšiach aj k sv. spovedi okrem nedeľnej sv. omše o 7:30 hod. Sv. prijímanie sa bude rozdávať pri bočných dverách pri oltári. Do kostola nevstupujte. Pre ostatných je povolená len individuálna pastoračná činnosť (od 5:00 do 20:00)

Bohoslužby v Jablonci: Pre Jablonec je to max 30 osôb. Kto sa nedostane na sv. omšu môže pristúpiť k sv. prijímaniu pred sv. omšou alebo po sv. omši. Po sv. omšiach aj k sv. spovedi okrem nedeľnej sv. omše. Sv. prijímanie sa bude rozdávať pri vstupe do kostola. Do kostola nevstupujte. Pre ostatných je povolená len individuálna pastoračná činnosť (od 5:00 do 20:00)

Sv. omše cez týždeň o 17:00 hod. v utorok, piatok v Budmericiach. Vo štvrtok v Jablonci

V nedeľu v Budmericiach sv. omše o 7:30 hod. 10:30 hod. a v Jablonci sv. omša o 9:00 hod.

Sv. spoveď a sv. prijímanie polhodinu po sv. omši. Ak bude potrebné aj dlhšie. Prípadne po dohode tel. 0918 650 744. Prosím nenechávajte si spoveď na poslednú chvíľu, aby som Vás stíhal do Vianoc vyspovedať. Ďakujem za porozumenie.