Štvrtá adventná nedeľa

ut  21. dec 8:00BudmericeZa + Jozefa Mrušinca
st  22. dec 8:00BudmericeZa + Marka Marušinca
št  23. dec 8:00BudmericeNa úmysel ordinára
pi  24. dec 20:30JablonecZa + Jána a Etelu Slovákoví
pi  24. dec 21:30BudmericeNa úmysel ordinára
so  25. dec 8:00BudmericeZa + Štefana a Žofiu Ogibovičoví
so  25. dec 9:30JablonecZa + Annu Polakovičovú
so  25. dec 11:00BudmericeZa + Vincenciu Zichovú
ne  26. dec 8:00BudmericeZa + Jozefa Hlavatého
ne  26. dec 9:30JablonecZa + Jána a Veroniku Remenároví
ne  26. dec 11:00BudmericeZa farníkov

Liturgický kalendár:
Pondelok až piatok Féria
Sobota: NARODENIE PÁNA Slávnosť
Nedeľa: SVÄTEJ RODINY – JEŽIŠA, MÁRIE A JOZEFA

Sv. spoveď v utorok v Budmericiach od 16:30 hod. do 18:30 hod. prípadne aj dlhšie, ak ešte bude potrebné. V kostole pre „OP“ a vonku bude spovedať dp. Vladimír Banský z Častej všetkých, ktorí nemôžu vojsť do kostola. Usmerňovať poriadok pri sv. spovedi bude služba. Prosím, aby ste ich rešpektovali.

Sv. spoveď v Jablonci v utorok od 15:30 do 17:30 hod. Môžu prísť na sv. spoveď aj neočkovaní. Do kostola vtupujte iba po jednom. Po sv. spovedi nezostavajte v kostole. Prestávka od 16:15 do 16:30 hod. Príde spovedať dp. Ján Buček z Dolian. Môžete využiť aj sv. spoveď v Budmericiach od 16:30 do 18:30 hod. Usmerňovať poriadok pri sv. spovedi bude služba. Prosím, aby ste ich rešpektovali.

Na Narodenie Pána bude farská ofera aj pri sv. omšiach v noci

Sv. omše cez týždeň v Budmericiach v utorok, stredu, štvrtok ráno 8:00 hod. Na Božie narodenie v noci 21:30 hod. a cez deň, t.j. sobotu 8:00 a 11:00 hod. A v nedeľu 8:00 a 11:00 hod. Sv. omše len pre „OP“. V stupenku s pečiatkov, datumom a časom sv. omše si môžete vyzdvihnúť v sakristii.

V Jablonci na Božie Narodenie v noci 20:30 hod. a cez deň, t.j. v sobotu o 9:30 hod. a nedeľu tiež o 9:30 hod. Sv. omše len pre „OP“. V stupenku s pečiatkov, datumom a časom sv. omše si môžete vyzdvihnúť v sakristii.

Bohoslužby Budmerice: Pre Budmerice je to 33 osôb. Kto sa nedostane na sv. omšu môže pristúpiť k sv. prijímaniu pred sv. omšou alebo po sv. omši. Po sv. omšiach aj k sv. spovedi okrem nedeľnej sv. omše o 7:30 hod. Sv. prijímanie sa bude rozdávať pri bočných dverách pri oltári. Do kostola nevstupujte. Pre ostatných je povolená len individuálna pastoračná činnosť

Bohoslužby v Jablonci: Pre Jablonec je to max 30 osôb. Kto sa nedostane na sv. omšu môže pristúpiť k sv. prijímaniu pred sv. omšou alebo po sv. omši. Sv. prijímanie sa bude rozdávať pri vstupe do kostola. Do kostola nevstupujte. Pre ostatných je povolená len individuálna pastoračná činnosť