2. Vianočná nedeľa

Štvrtok: ZJAVENIE PÁNA Slávnosť
Sobota: Slávnosť
Nedeľa: KRST PÁNA

Sv. omše cez týždeň v Budmericiach stredu, ráno 8:00 hod. Na Zjavenie Pána štvrtok 8:00 a 11:00 hod. A v nedeľu 8:00 a 11:00 hod. Sv. omše len pre „OP“. V vstupenku s pečiatkou, dátumom a časom sv. omše si môžete vyzdvihnúť po sv. omši.

V Jablonci Zjavenie Pána štvrtok o 9:30 hod. a nedeľu o 9:30 hod. Sv. omše len pre „OP“. Vstupenku s pečiatkou, dátumom a časom sv. omše si môžete vyzdvihnúť v po sv. omši.

Na budúci týždeň si môžete hlásiť úmysel na sv. omšu. Možno prihlásiť aj telefonicky alebo mailom

Kto sa nedostane na sv. omšu môže pristúpiť k sv. prijímaniu pred sv. omšou alebo 15 min. po sv. omši. Sv. prijímanie v Budmericiach sa bude rozdávať pri bočných dverách pri oltári a v Jablonci pri vchodových dverách. Do kostola nevstupujte.

Od 1. januára 2022 sa začne používať nový Rímsky misál z niektorými zmenami.