Prvá pôstna nedeľa

ut  8. mar17:00BudmericeZa + Margitu
st  9. mar17:00JablonecZa + rodinu Polakovičovú, Magálovú a Pálenikovú
št  10. mar8:00BudmericePoďakvanie sa p. Bohu a za Božiu pomoc
pi  11. mar17:00BudmericeKrížová cesta
pi  11. mar17:30BudmericeZa + Alexander a Mária Bratekoví
so  12. mar8:00BudmericePoďakovanie sa za dožitých 80 rokov pre Máriu
ne  13. mar7:30BudmericeZa + Teréziu a Viteka Sišolákoví, ročná a r.o.s.
ne  13. mar9:00JablonecZa farníkov
ne  13. mar10:30BudmericeZa + Karola a Máriu Chynoradských a syna Stanislava, výročná
ne  13. mar14:00JablonecKrížová cesta
ne  13. mar14:00BudmericeKrížová cesta

Liturgický kalendár:
Pondelok: Féria
Utorok: Féria
Streda: Féria
Štvrtok: Féria
Piatok: Féria
Sobota: Féria
Nedeľa: Druhá pôstna nedeľa

Upratovanie: v sobotu 12.03., t.r. o 8:30 hod. prosíme tieto rodiny na ul. Jána Rašu: Buková, Somorovská, Hittmárová, Balážová, ul. Červenej armády: Holúbeková, Krchnáková a Krajčovičová. P. Boh zaplať

V dnešnú nedeľu sa koná jarná zbierka na charitu. Bratislavská arcidiecézna charita realizuje charitatívnu prácu s ľuďmi trpiacimi materiálnou či duševnou chudobou, zdravotnými ťažkosťami psychického či fyzického charakteru a prostredníctvom grantu CreoCaritas podporuje sociálne a charitatívne diela vo farnostiach našej arcidiecézy. Viac informácií o využívaní financií zo zbierky nájdete na webovej stránke www.charitaba.sk . Všetkým darcom Bratislavská arcidiecézna charita vopred ďakuje.

Dnes Krížová cesta a pobožnosť za pokoj vo svete o 14:00 hod.

V piatok v rámci sv. omše bude príprava na prijatie sv. birmovania. Kto chce a zvládne môže prísť aj na Krížovú cestu. Po sv. omši bude stretnutie v skupinkách s animátormi, ak sa podarí nato cez týždeň pripraviť priestory na fare. Aby sme sa stihli pripraviť na birmovku Budeme mať okrem výnimiek a prvých piatkov stretnutie každý piatok. Vždy stretnutie vyhlásim v oznamoch.

List ohľadom prijímania eucharistie.

Vo štvrtok v Budmericiach bude sv. omša ráno o 8:00 hod.