Sv. omše na Štefanovej

Farnosť Štefanová spravuje vdp. farár Mgr. Ján Záhradník, ktorý je aj správca farnosti Vištuk.

telefón: 033/ 6446 314
mobil: 0903 982 601
mail: jan.zahradnik1964@gmail.com

33. nedeľa cez rok – 17. novembra 2019

Slávenie sv. omší:

Streda 20.11. 17:00 za + rodičov Brestovanských, sestry, bratov, – švagrov a švagriné
Nedeľa 24.11. 09:30 za + Mariána Kirinoviča, rodičov a súrodencov

Liturgický kalendár:

pondelok – Výročie posviacky bazilík sv. Petra a Pavla, apoštolov
štvrtok – Obetovanie Panny Márie
piatok – sv. Cecílie, panny a mučenice
sobota – sv. Klementa I., pápeža a mučeníka, sv. Kolumbána, opáta

Zbierka:

Vo Svätomartinskej zbierke sme vyzbierali 230 eur. Nech Vám Pán odmení Vašu štedrosť.

Trnavská novéna:

Až do štvrtku 21. novembra v Bazilike sv. Mikuláša v Trnave prebieha Novéna k Trnavskej Panne Márii.

Duchovná obnova:

V Advente sa uskutoční duchovná obnova s názvom „rozVEDENÍ k BOHU I.“ pre rozvedených, ktorí po rozvode žijú sami. Téma obnovy má názov „Prijatie svojej situácie a odpustenie.“ Duchovná obnova sa uskutoční 13.-15. decembra v Rodinkove v Belušských Slatinách. Je možné vziať so sebou aj deti, o ktoré sa postarajú animátori.
Prihlásiť sa je možné cez prihlasovací formulár, ktorý je na internetovej stránke Rodinkova.

Potravinová zbierka:

Bratislavská arcidiecézna charita a spolupracujúce organizácie pozývajú všetkých, aby sa zapojili ako dobrovoľníci alebo darcovia do potravinovej Tesco zbierky. Vyzbierané potraviny a drogéria pomáhajú počas roka rodinám a jednotlivcom v núdzi. Potravinová zbierka sa bude konať v dňoch 21. – 23. 11. 2019 (štvrtok až sobota) v čase od 10:00 do 20:00 hod. vo vybraných predajniach TESCO. Viac informácií o predajniach a možnosti dobrovoľníctva nájdete na stránke www.charitaba.sk