23. týždeň v Cezročnom období

pi  15. sep8:00BudmericeZa + Máriu Jelemenskú
pi  15. sep9:30JablonecZa + Františka Kollára a otca Gabriela
so  16. sep8:00BudmericeZa + Rudolfa a Valériu Novosedlíkoví
ne  17. sep7:30BudmericeZa + Jozefa a Agátu Červencoví a švagra Kvetoslava Lukoviča
ne  17. sep9:00JablonecZa + rodinu Bacigálovú a r.o.s. a Ivana Bacigála
ne  17. sep10:30BudmericeZa farníkov

Pondelok: Féria
Utorok: Najsvätejšieho mena Panny Márie Ľ.spomienka
Streda: Sv. Jána Zlatoústeho, biskupa a učiteľa Cirkvi Spomienka
Štvrtok: POVÝŠENIE SV. KRÍŽA Slávnosť
Piatok: SEDEMBOLESTNEJ PANNY MÁRIE, PATRÓNKY SLOVENSKA Slávnosť
Sobota: Sv. Kornélia, pápeža, a Cypriána, biskupa, mučeníkov Ľ.spomienka
Nedeľa: DVADSIATA ŠTVRTÁ NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

Upratovanie: v sobotu 16.9., t.r. o 8:30 hod. prosíme skupinu č. 6 – . Mladenová, Krchnáková, Švorcová, Stojkovičová a Križanová. P. Boh zaplať

V nedeľu slávime vo farskom kostole slávime Výročie posviacky chrám a patrocínium farského kostola Povýšenie sv. Kríža

V nedeľu v Budmericiach bude farská ofera. Zvonček nebude. Za Váš milodar P. Boh zaplať

Od 11. novembra do 19. novembra t.r. sa v našej farnosti budú konať ľudové misie. Prídu pátri redemptoristi. Prosím, aby ste si vyhradili čas, aby ste sa počas týchto dní mohli zúčastniť ľudových misií. Ľudové misie v nás majú prehĺbiť a posilniť našu vieru, preto využime čas, ktorý sa nám ponúka od 11.novembra do 19. novembra t.r.

Farnosť Vištuk pozýva na púť do Šaštína dňa 15. septembra. t.r. Prihlásiť sa je potrebné na tel. čísle: 0903 982 601 (vdp. Ján Záhradník) Odchod autobusu 7:30 hod. z námestia vo Vištuku. Autobus bude prechádzať cez Budmerice smerom na Štefanovú.

Vypracoval: JUDr. JCLic. Mgr. Branislav Trubač, administrátor farnosti Budmerice