26. týždeň v Cezročnom období

Štvrtok: Féria
Sobota: Féria
Nedeľa: DVADSIATA ÔSMA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

Upratovanie: v sobotu 14.10., t.r. o 8:30 hod. prosíme skupinu č.10 – Drefková, Svrčeková, Surový, Štepková a Baxová P. Boh zaplať

Od pondelka do piatku ma zastupuje dp. Ján Behula z Báhoňa

Dnes 8.10.2023 sa bude konať spoločný výstup farníkov z Budmeríc za podpory Spolku vinárov a fajnkoštérov ku krížu vo vinohradoch. Cieľom je poďakovanie za úrodu. Stretneme sa o 14:30 hod. pri kaplnke Sedembolestnej Panny Márie na cintoríne v Budmericiach a spoločne pôjdeme ku krížu vo vinohradoch. Občerstvenie a sedenie poskytnú organizátori. V prípade nevhodného počasia sa stretnutie nekoná. Bude oznámený náhradný termín.

Od 11. novembra do 19. novembra t.r. sa v našej farnosti budú konať ľudové misie. Prídu pátri redemptoristi. Prosím, aby ste si vyhradili čas, aby ste sa počas týchto dní mohli zúčastniť ľudových misií. Ľudové misie v nás majú prehĺbiť a posilniť našu vieru, preto využime čas, ktorý sa nám ponúka od 11.novembra do 19. novembra t.r.

Vypracoval: JUDr. JCLic. Mgr. Branislav Trubač, administrátor farnosti Budmerice